strona główna

O FIRMIE

 

Firma r.r.metall z siedzibą w Środzie Wlkp. powstała w 1990 roku. Nasza działalność koncentruje się na skupie, przerobie i sprzedaży złomu metali nieżelaznych oraz złomu żeliwnego i stalowego, jak również makulatury i odpadów tworzyw sztucznych.

Specjalizujemy się w przetwarzaniu złomu metali kolorowych. Posiadamy linię technologiczną do kompleksowego, mechanicznego przerobu złomu metali kolorowych.

Przykładem może być przerób kabli na linii produkcyjnej, gdzie powstaje granulat miedzi, aluminium oraz granulaty różnego rodzaju tworzyw jak PCV, PE, guma itp. Technologia stosowana w zakładzie nie ingeruje w środowisko naturalne.

Przetwarzamy odpady poprodukcyjne powstałe przy produkcji elewacji budynków oraz reklam z płyt kompozytowych (alucobond, reynobond, larson) oraz z odpadów PVC twardego i miękkiego. Na życzenie klienta podstawiamy odpowiednie pojemniki, opakowania na odpady. Posiadamy wymagane dokumenty na transport i przetwarzanie odpadów PVC. Nasza oferta skierowana jest do producentów posiadających odpad z płyt kompozytowych oraz okien i profili PVC.

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Dysponujemy również transportem samochodowym, w tym także specjalistycznym do kontenerowego transportu złomu, makulatury oraz tworzyw sztucznych. Oferujemy odbiór odpadów systemem kontenerowym lub w pojemnikach przystosowanych do obsługi wózkiem widłowym.

Jesteśmy w posiadaniu wszystkich koniecznych zezwoleń związanych z transportem, odzyskiem i unieszkodliwianiem odpadów, w tym zezwolenia na skup i sprzedaż akumulatorów.

Kompleksowo obsługujemy naszych dostawców podstawiając nieodpłatnie kontenery, jak również służymy pomocą przy wdrażaniu programu gospodarki odpadami w małych i średnich firmach.

Nasze atuty to:

  • Działanie zgodne z wymaganiami ochrony środowiska,

  • Kompleksowy odbiór odpadów poprodukcyjnych własnym specjalistycznym transportem,

  • Długoletnie doświadczenie i profesjonalizm w działaniu,

  • Płynność finansowa - krótkie terminy płatności do wypłat gotówkowych włącznie

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

strona główna

o firmie

oferta

kontakt